Szanowni Panstwo / Drodzy Uczniowie,

W związku z decyzją rządu brytyjskiego dotyczącą zamknięcia szkół do half-term, zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia na ten okres zajęć stacjonarnych w naszej szkole.

Mając jednak na uwadze dobro naszej szkoły i jej uczniów podjęliśmy decyzje o przejściu na nauczanie zdalne od soboty 9/01/2021.

W najbliższą sobotę uczniowie otrzymają od swoich nauczycielek (podobnie jak to było w roku ubiegłym) drogą mailowa zadania do wykonania. Natomiast od  następnej  soboty 16/01/2021 każda z nauczycielek będzie kontaktowała się z uczniami ze swojej klasy poprzez Zoom, na około pól godziny. W trakcie tego spotkania omówi najważniejsze zagadnienia i da wskazówki do pracy samodzielnej. Wyśle mailem również zadania dotyczące omawianego tematu.

Bardzo prosimy o zainstalowanie aplikacji Zoom jeśli jej Państwo nie posiadacie. Zaproszenie na spotkanie zostanie wysłane poprzez e-maila, który podaliście Państwo szkole na Karcie Rejestracyjnej/Registration Form.

Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Mamy jednak nadzieje, że wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny czas i wkrótce wrócimy do normalnych zajęć szkolnych.

Z wyrazami szacunku,

Iwona Waśkiewicz – dyrektor szkoły