Szanowni Państwo,

W związku z tym, ze od 7 listopada 2020 roku wznawiamy zajęcia dydaktyczne w naszej szkole pragnę przypomnieć o konieczności przyniesienia przez uczniów w tym dniu prac domowych I przekazania ich nauczycielom aby mogli je jak najszybciej sprawdzić i  wystawić świadectwa ukończenia roku szkolnego 2019/2020.

Zaktualizowana została strona internetowa szkoły www.polska-szkola-rok.com, na której znajdziecie Państwo informacje dotyczące lokalizacji nowego budynku szkoły, dojazdu, kalendarza na rok szkolny 2020/2021 oraz terminów w jakich należy dokonywać opłat za czesne. Zachęcam do zaglądania na stronę internetowa szkoły, na której będziemy zamieszczać wszelkie informacje dla uczniów i rodziców.

Serdecznie dziękuję rodzicom: Państwu Mc Manus i Państwu Belczyk za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas w zorganizowaniu i przeprowadzeniu przeprowadzki związanej ze zmiana siedziby naszej szkoły. Bez Państwa wsparcia i życzliwości nie dalibyśmy sobie rady.

Z wyrazami szacunku,

Iwona Waśkiewicz – dyrektor szkoły