Zapisy do Polskiej Szkoły Sobotniej im. Henryka Sienkiewicza w Londynie
na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice / Opiekunowie,

Rozpoczynamy rekrutację uczniów do naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023.

Od dnia 14 Maja 2022 i przez cały Lipiec i Sierpień. Mamy także tak zwana opcje „in year admission”, czyli zapisy w trakcie roku szkolnego.

W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który zamieszczony jest poniżej i przesłać go drogą mailową na adres dyrekcja@polskaszkolahammersmith.org

Niezbędny przy składaniu formularza będzie także wniosek o legitymacje.

Rodzice/Opiekunowie uczniów zobowiązani są do dokonania opłaty w pierwszych trzech tygodniach rozpoczęcia nauki.

Więcej informacji odnośnie opłat dostępne są w zakładce DOKUMENTY/Opłaty za szkole.

Do szkoły przyjmowane są dzieci w wieku od 3 lat (prawdopodobnie jako jedyna sobotnia szkoła w Londynie) do poziomu A-Level i przydzielane do klas zgodnie z wiekiem.

Wciśnij prawy przycisk myszki i zapisz/ściągnij wersję .pdf dostępną na dole strony.

Wydrukuj i wypełnij, lub napisz/wyślij na powyższy email.

Formularz zgłoszeniowy:

Wniosek o legitymacje ucznia: