top of page

PRZYPROWADZENIE i ODBIÓR DZIECI - NOWE PRZEPISY


Od najbliższej soboty - 14.11.2020 (ze względu na duży tłok jaki panował w ostatnią sobotę w trakcie przyprowadzania i odprowadzania dzieci do szkoły), wprowadzamy następujący tryb wchodzenia uczniów do szkoły i jej opuszczania.

Klasy: I GMN, II/III GMN, A-LEVEL przychodzą o godzinie 8.45 – wychodzą o godzinie 12.30

Klasy: 4, 5A, 5B, 6 przychodzą o godzinie 8.55 – wychodzą o godzinie 12.40

Klasy: 0-1, 2, 3 przychodzą o godzinie 9.05 – wychodzą o godzinie 12.50

Prosimy abyście Państwo stosowali zasadę DROP and GO. W chwili gdy dziecko przekroczy bramę szkoły i zostanie przejęte przez nauczyciela , proszę jak najszybciej się oddalić, nie tłoczyć się w bramie. Przypominam, o konieczności zachowania 2 metrowego dystansu i noszenia maseczki w chwili przyprowadzania i odprowadzania dziecka do szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja

Comments


bottom of page