Ogłoszenie o pracę - Nauczyciel języka polskiego i historii w klasie Gimnazjum

STANOWISKO: Nauczyciel języka polskiego i historii w klasie Gimnazjum

DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: Wrzesień 2022

MIEJSCE PRACY: Polska Szkoła Sobotnia im. Henryka Sienkiewicza w Londynie mieszcząca się w budynku Addison Primary School , Addison Gardens, London W14 0DT

Szukamy nauczyciela języka polskiego i historii w klasie 3 lub 4, który zechciałby dołączyć do naszego małego, dynamicznego zespołu polskich nauczycieli w Sobotniej Szkole im. Henryka Sienkiewicza w Londynie.

Nasza szkoła jest niewielką i przyjazną grupą uczniów, nauczycieli i rodziców, których celem jest pielęgnowanie polskości i poznawanie ojczystej kultury, języka oraz historii.

Od nauczyciela oczekujemy:

- znajomości nauczanego przedmiotu (w ramach przygotowania

naszych uczniów do egzaminu GCSE z języka polskiego),

- efektywnego nauczania uczniów na różnym poziomie edukacyjnym,

- znajomości szkolnych wartości i procedur w celu budowania pozytywnej atmosfery w szkole.

Podanie oraz cv prosimy kierować na powyższy adres.

Kontakt telefoniczny: 07840 195036 (Pani Monika), 07515 497011 (Pani Iwona).

Wysokość wynagrodzenia będzie zależeć od doświadczenia i kwalifikacji nauczyciela.