INFORMACJE SZKOLNE

ZARZĄD

16 października odbyło się Walne Zebranie podczas, którego wybrany został Zarząd Szkoły. Protokół z powołania Zarządu Szkoły w załączniku.

LEGITYMACJE - WAŻNE

Jutro ostatnia szansa złożenia wniosków o wydanie/przedłużenie legitymacji. Wypełnione wnioski wraz z legitymacją proszę oddać bezpośrednio do wychowawcy klasy. Od tego czy uczniowie szkoły będą posiadali legitymacje szkolne zależy, czy szkoła będzie mogła starać się o dofinansowanie.

„SZKOŁA DO HYMNU”

Przypominamy, aby dzieci jutro przyszły ubrane w biało – czerwone barwy narodowe lub na galowo. Flagi, szaliki, T-shirty z napisem POLSKA mile widziane.

„Ojczyzny dwie w sercach nosimy,

Lecz w tę sobotę dla Polski szkołę przystroimy.

Odświętnie ubrani, w biel czerwień odziani,

Z sercem gorącym, miłością tętniącym,

Do hymnu staniemy.

Na Święto Niepodległości!

Bo dumni jesteśmy z naszej POLSKOŚCI”!

autor

Mama z naszej szkoły

ZAREZERWUJ DATĘ

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej święta.

4 grudnia odbędzie się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Odwiedzi nas również bardzo ważny gość na którego czekamy cały rok. Więcej szczegółów na temat kiermaszu

i potrzebnej pomocy wkrótce.

20 p SMARTIES CHALLENGE TRWA!

Już za tydzień rozstrzygnięcie konkursu międzyklasowego