WRACAMY DO SZKOŁY!

NOWA LOKALIZACJA!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

7 LISTOPAD 2020 o godz. 09.00

Po długiej przerwie związanej z pandemia koronawirusa i koniecznością zapewnienia bezpiecznych warunków pracy uczniom I nauczycielom, z dniem 7 listopada 2020 ( pierwsza sobota po half-term) wracamy do stacjonarnego trybu pracy i zaczynamy zajęcia w naszej szkole.

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła zmieniła swoja siedzibę i obecnie zajęcia odbywać się będą w budynku Addison Primary School.

Wszystkie klasy lekcyjne i inne pomieszczenia z których będą korzystać uczniowie przygotowane sa zgodnie z reżimem sanitarnym i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństw.

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele z niecierpliwością czekają na Wasz powrót do szkoły. Do zobaczenia w dniu 7 listopada 2020 o godzinie 9.00.

Nowy adres szkoły:

Addison Primary School

Addison Gardens

London

W14 ODT

Najblizsze stacje metra:-

Hammersmith – Piccadilly, District, Hammersmith & City Line

Shepherds Bush – Central Line (10 minut pieszo).