Kalendarz.

Ostatnie posty.

Wcisnij prawy przycisk myszki i zapisz.

Oplaty i rozklad zajec.

Please reload

Opłata powinna być uiszczona w ciągu pierwszych dwóch sobót każdego semestru. Dokonać jej można w recepcji głównego budynku szkoły, rano od 09.00 do 12.45.

Opłaty można dokonać gotówka, czekiem wystawionym na ROK SATURDAY SCHOOL, lub przelewem na konto:-

Bank: HSBC

Sort Code: 40-47-19

Account number: 11377922

Account name: ROK Saturday School

Przy dokonywaniu wpłat bezpośrednio na konto bankowe niezbędne jest aby wypełnić pole "Reference" z nazwiskiem dziecka żeby było wiadomo za kogo jest dokonana opłata. Także proszę o zawiadomienie e-mailem lub sms-em że taką drogą opłata zostala dokonana.

Jeśli opłata nie zostanie uiszczona w ciągu pierwszych dwóch tygodni, będzie ona zwiększona (cyfry podane w nawiasach). Dzieci, których rodzice będą zalegać z opłatami za szkołę będą zawieszone w czynnościach i ewentualnie skreślone z listy uczniów.

Dyzury 2018/2019.

W czasie każdej przerwy wszyscy uczniowie wychodzą na boisko. Jedni grają w piłkę, inni spacerują, a jeszcze inni jedzą śniadanie.

Aby zapewnić porządek i bezpieczeństwo dzieci w czasie przerw potrzebujemy ok. 5 osób do patrolowania boisk i innych miejsc na terenie szkoły. Ze względu na bezpieczenstwo dzieci i potrzeba utrzymania stalego skladu dyzurujacych zarzad szkoly zdecydowal by w tym roku szkolnym wprowadzic pilotazowy schemat stalego skladu dyzurujacych. Chetnych rodzicow prosimy o zglaszanie się do czlonkow zarzadu.

Potrzebnych jest troje rodziców (i jeden na listę rezerwowych), którzy w praktyce są zawsze w szkole.

Zgłaszać należy się do Pani Katarzyny Gawuć w kawiarence.

Dyżury będą opłacane; stawka za odbyty dyżur to £5.00. Opłata będzie rozliczona pod koniec każdego semestru.

Przerwa odbywa się w godzinach 10:25-10:55.

Regulamin dyzurow jest w opracowaniu i bedzie przekazany wszystkim zaangazowanym w dniu objecia urzedu.