top of page

INFORMACJE *TYLKO DWA DNI DO KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO*

4 GRUDNIA 2021


Bardzo dziękujemy za przyniesione upominki na loterię fantową. Można jeszcze donieść fanty (książki, zabawki, słodycze, butelki wina) w dniu kiermaszu.

Zachęcamy również do kupna losów na loterię, koszt jednego losa to £1.00. Do wygrania atrakcyjne nagrody, np. karta upominkowa do fryzjera, na sesję zdjęciową, na tort okolicznościowy, czy lekcje plastyki oraz kosze rozmaitości.


Robienie łańcuchów na choinkę, kartek świątecznych, dekorowanie pierników, Santa Grotto to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowaliśmy na ten dzień.

Prosimy, aby dzieci miały ze sobą pieniążki, aby uniknąć rozczarowania.


Kawiarnia „Spiżarnia św. Mikołaja” będzie czynna od 9.00-13.00. Zapraszamy Państwa na 4 piętro od razu po przyprowadzeniu dzieci do szkoły. Plakat w załączniku


4 grudnia będzie również Dniem Świątecznego Swetra, prosimy aby dzieci przyszły do szkoły w ubraniu z akcentem świątecznym.


Przypominamy, że wchodząc do budynku szkoły powinniśmy założyć maseczkę ochronną.


Pozdrawiam Kinga Masłowska Zastępca dyrektora ds. finansowo – administracyjnych E-mail: dyrekcja@polskaszkolahammersmith.org Polska Szkoła im. Henryka Sienkiewicza działająca na terenie Addison Primary School Addison Gardens London W14 0DT

Comments


bottom of page