DZIEŃ  RODZINY – sobota 29-go czerwca 2019 (plan dnia)

W najbliższą sobotę obchodzimy w naszej szkole DZIEŃ RODZINY.

PLAN DNIA

09.00 – 10.45 lekcje w klasach

10.45 – 11.00 RODZICE ODBIERAJĄ DZIECI JAK ZWYKLE PRZY KAWIARENCE lub WEJŚCIU DO BUDYNKU. Nieodebrane dzieci pozostają z swoją Panią Nauczycielką. PRZECHODZIMY NA BOISKO SPORTOWE.

11.00 – 12.50 ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ RODZINY na boisku sportowym – wiele atrakcji – coś dla każdego!

• GRILL/SAŁATKI

• BUFET Z CIASTKAMI

• MALOWANIE TWARZY

• MALOWANIE PAZNOKCI

• TATUARZE

• SKOKI W WORKACH

• PRZECIĄGANIE LINY

• ZDOBIENIE BALONÓW

• WYŚCIGI DLA MAM, TATUSIÓW i DZIECI

• RZUCANIE DO TARCZY

• LOTERIA

• SPADOCHRONY, KONKURENCJE Z PAPIEREM

• STOISKO Z KSIĄZKAMI

• STOISKO Z ZABAWKAMI

• STOISKO z rozmaitościami – prawie nowe ubrania dziewczęce, nowe zabawki, rozmaite drobiazgi)

• ZABAWY RUCHOWE

• INNE NIESPODZIANKI

WODA DLA UCZNIÓW DOSTĘPNA ZA DARMO

STRÓJ SPORTOWY - CZAPKI NA GLOWĘ, KREM OCHRONNY PRZECIW SŁOŃCA

OPŁATA ZA KAŻDĄ GRĘ, ZABAWĘ 50p.

NAGRODY DLA UCZESTNIKÓW

• TAKŻE NA BOISKU od 11.00 – 12.00 LOGOPEDA - Pani Wioletta Wierzbicka. Dla rodziców którzy mają wątpliwości co do wymowy swoich dzieci Pani Wioletta może przeprowadzić bezpłatne badanie przesiewowe, w czasie którego nastąpi diagnoza i w zależności od potrzeb zaproponowanie ewentualnej terapii. Chętni rodzice proszeni są o wcześniejszy kontakt z Panią Wiolettą: Tel 07464 722 946

INNE INFORMACJE

DZIEŃ RODZINY - PROŚBA DO RODZICÓW

Zwracamy się do państwa z prośbą by wspomóc stoiska darując zabawki, książki, płyty, CD i inne media w języku polskim, które może nie są już przez państwa używane. Artykuły darowane w ten dzien będzie można składać bezpośrednio na stoiskach lub w kawiarence.

Także prosimy Mam do upieczenia ciasta do bufetu lub zrobienie jednej sałatki na stanowisko z grillem. Proszę zgłosić swoje zobowiązanie do czwartku abyśmy wiedzieli co będzie darowane ile trzeba dokupić.