• Artur Kramarczyk

DZIEŃ RODZINY


Dzień Rodziny będziemy obchodzić w sobotę 29-go czerwca 2019 od godz. 11.00 – 13.00 na boisku sportowym. Przewidziane rozmaite atrakcje – GRILL, CIASTKA, GRY i ZABAWY, PRZECIĄGANIE LINII, KONKURENCJE SPORTOWE Z NAGRODAMI, STOISKA Z KSIĄŻKAMI, STOISKA Z ZABAWKAMI, MALOWANIE TWARZY i TATUAŻY, WYSTAWA PRAC Z KONKURSU PLASTYCZNEGOi INNE NIESPODZIANKI.

Zwracamy się do państwa z prośbą by wspomóc stoiska darując zabawki, książki, płyty, cd i inne media w języku polskim, które może nie są już przez państwa używane. Artykuły darowane w ten dzien będzie można składać bezpośrednio na stoiskach lub w kawiarence.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W sobotę 6-go LIPCA 2019.

Akademia na zakończenie roku szkolnego 2018-2019 z udziałem wszystkich klas. Wręczenie nagród i dyplomów. W ten dzień obowiązuje strój galowy.

NABÓR NOWYCH UCZNIÓW NA ROK SZKOLNY 2019-2020

Przyjmujemy zapisy nowych uczniów do wszystkich klas na rok akademicki 2019-2020. Może Państwo mają znajomych którzy szukają szkołe dla swoich dzieci? Proszę nas zaproponować! Zgłoszenia kierwować e-mailem:- wanda@adach.plus.com


3 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now