• Wanda Adach

OPŁATY ZA SZKOŁE – LETNI SEMESTR


Upłynął termin uregulowania opłat za obecny LETNI semestr. Niestety wiele rodziców jeszcze zalega z opłatami. Bardzo proszę uregulować przelewem na konto bankowe szkoły w najbliższym terminie lub w sekretariacie w najbliższą sobotę. Niezapłacenie w terminie pociąga za sobą karę £5.00.

Bank: HSBC

Sort Code: 40-47-19

Account number: 11377922

Account name: ROK Saturday School

£105 – 1 dziecko

£175 – 2 dzieci

£225 – 3 dzieci

£245 – 4 dzieci

Przy dokonywaniu wpłat bezpośrednio na konto bankowe niezbędne jest aby wypełnić pole "Reference" podając NAZWISKO DZIECKA. Także proszę o zawiadomienie e-mailem lub sms-em że taką drogą opłata zostala dokonana.


11 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now