• Artur Kramarczyk

BAŚNIOWY BAL KARNAWAŁOWY DLA UCZNIÓW KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Pragniemy poinformować, że w dniu 09/02/2019 w godzinach 11.00-13.00 odbędzie się w szkolnej kawiarence Baśniowy Bal Karnawałowy dla uczniów szkoły podstawowej i przedszkolaków.

„Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Baba-Jaga oraz Pan Kleks zapraszają na odlotowy bal karnawałowy”. Sobota 09/02/2019 Godz.11.00-13.00

Zapraszamy dzieci w wieku 4-11 wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz znajomymi! Polub naszą stronę na FB.:

Wybierz swojego ulubionego bohatera z baśni, bajki lub legendy- przebierz się i przyjdź do naszej szkoły na spotkanie z bajkową przygodą! Proponujemy: ~ liczne stoiska z atrakcjami, ~ konkursy dla dzieci, ~ zabawy taneczne, ~ tatuaże, ~ malowanie twarzy, ~ loteria fantowa dla dzieci, ~ konkurs na najlepszy kostium Oraz dużo fajnej zabawy. Do wygrania min. Stypendium naukowe w naszej szkole. Bilety wstępu dla dzieci £1 (rodzice wstęp wolny). Obowiązuje kostium z bajki, baśni lub legendy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Plan pracy szkoły w tym dniu:

9.00-10.25 Wszystkie klasy mają zajęcia lekcyjne zgodnie z rozkładem zajęć w tym dniu.

10.25-10.55 PRZERWA

10.55-12.50 Klasy gimnazjalne normalne lekcje

10.55 - 11.00 Klasy szkoły podstawowej po przerwie wracają na chwilę do swoich klas, pakują plecaki i zostawiają je wraz z kurtkami w klasie, a następnie pod opieką nauczyciela przechodzą do kawiarenki na bal.

11.00-13.00 Bal Karnawałowy

13.00 Uczniowie wraz z nauczycielkami wracają do klas po plecaki i ubrania. Rodzice opuszczają budynek szkolny i czekają na dzieci na placu zbiórki przed szkołą.

PROŚBA DO RODZICÓW !!!

Panie nauczycielki klas szkoły podstawowej potrzebuja pomocy rodziców w trakcie trwania balu ( dyżury na korytarzack, przy drzwiach, toaleta, pomoc w organizowaniu konkursów itp.)

Jeżeli ktoś z Państwa mógłby w tym dniu pomóc proszę o tym poinformować wychowawcę klasy w czasie trwania wywiadówki. Nauczycielki, osobom zainteresowanym przedstawią szczegóły odnośnie tego jakiej pomocy potrzebują.

Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie !!!