KIERMASZ – 15-go GRUDNIA 2018

Nadchodząca sobota 15 grudnia jest ostatnim dniem zajęć w bieżącym semestrze. Zajęcia zostaną wznowione 12 stycznia 2019 roku o godz. 09.00 rano.

Na ostatni dzień zajęć planujemy dodatkowe atrakcje, których głównym elementem jest KIERMASZ mający na celu zebranie dodatkowych środków finansowych na potrzeby szkoły. Zaplanowane są stoiska z książkami, ozdobami choinkowymi, ciuchami, ciastami i przekąskami. Będzie tez miała miejsce loteria i będzie sprzedawane grzane wino. W czasie trwania kiermaszu będzie okazja wykonania profesjonalnej fotografii ze Św. Mikołajem. Zwracamy się do państwa z prośbą by wspomóc kiermasz zabawkami, książkami, płytami cd i innymi mediami w języku polskim, które może nie są już przez państwa używane. Artykuły darowane będzie można składać bezpośrednio na stoiskach lub w kawiarence.

Wszystkie dzieci będą miały okazję do obejrzenia stoisk i zakupienia pewnych drobiazgów w związku z czym powinny mieć pieniądze na drobne wydatki.

O godz. 12.00 w Sali Teatralnej program artystyczny, Jasełka oraz kolędowanie w Sali Teatralnej. Rodzice bardzo mile widziani.

Zapraszamy również rodziców oraz dzieci z innych szkół na nasz kiermasz

Zakończenie zajęć i pierwszego jesiennego semestru o godz. 12.50.

· Lekcja 1 i 2 normalnie

· 10.15 – 10.30 - klasy pierwsze szkoły podstawowej odwiedzają kiermasz

· 10.30 – 10.45 – klasy drugie

· 10.45 – 11.00 – klasy trzecie

· 11.00 - 11.25 – reszta szkoły

W czasie trwania kiermaszu wszystkie dzieci pozostają pod opieką nauczycielek.

· 11.25 -11.50 - lekcje normalnie i przejsćie do Sali Teatralnej o 11.50 pod opieką nauczycielek

· 12.00 – program artystyczny, Jasełka oraz kolędowanie w Sali Teatralnej. Rodzice bardzo mile widziani.

- 12.50 Zakończenie 1-go Jesiennego semestru i odbiór dzieci