• Wanda Adach

Z PARAFII ŚW. WOJCIECHA – ZAPROSZENIE NA REKOLEKCJE ADWENTOWE


Tegoroczne rekolekcje adwentowe, które będą prowadziły najbardziej rozpoznawalne siostry zakonne w Polsce - s. Agnieszka Tymoteusza Gil i s. Eliza Małgorzata Myk. Popularne dominikanki, które podbiły internet, obchodząc Dzień Pingwina, uzbierały przez 22 miesiąca niemal 7 mln złotych na budowę nowego Domu Chłopaków w Broniszewicach (Wielkopolska) dla 56 niepełnosprawnych podopiecznych.

W kwietniu 2017 r. dominikanki z Broniszewic zamieściły na Facebooku filmik, w którym drepczą korytarzem, udając chód pingwinów, z podpisem:

„Dziś światowy dzień pingwina. Przyjmujemy życzenia. Zamiast kwiatków i bombonierek przyjmujemy cegiełki na www.domchlopakow.pl”. Jak same mówią z uśmiechem, jest to dla nich najbardziej dochodowy film, ponieważ 1 sekunda warta była 10 tys. zł. Zaraz po emisji tego filmiku, trwającego zaledwie 9 sekund, na konto budowy domu wpłynęło 90 tysięcy złotych.

Filmik można zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=5FQjk46PQ_8

W załączniku przesyłam plakaty z prośbą o promocję tego wydarzenia.

Pozdrawiam serdecznie,

ks. Bartosz Rajewski

www.parafia-kensington.uk


5 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now