• Wanda Adach

PSYCHOLOG


Pani Magdalena Rutkowska będzie przyjmowała w pokoju nr. 116 w godzinach 11.00 -13.00 w następujących terminach:-

  • 16 czerwiec

  • 30 czerwiec

Rodzice którzy chcą skorzystać z porady psychologa musza się zapisać na spotkanie bezpośrednio z Panią Rutkowską drogą mailową najpóźniej do piątku do godz. 11:00 rano w tygodniu kiedy ma mieć miejsce konsultacja:- m.rutkowska@polishpsychologists.org

SZTANDAR SZKOLNY

Przez najbliższe soboty w kawiarni zostanie wystawiony sztandar naszej szkoły. Będzie okazja zauważyć nabite na drzewcu pamiątkowe gwoździe z nazwiskami sponsorów. Pamiątka ta będzie przypominała przyszłym pokoleniom kim byli sponsorzy przez wiele wiele lat podczas uroczystości szkolnych. Ponieważ na drzewcu jest jeszcze miejsce przyjmujemy wpłaty na pamiątkowe gwoździe. Opłaty min. 36 funtów można dokonać w recepcji u Pani Wandy.


22 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now