Wesoły dzień Dziecka w Laxton Hall - 16 czerwca 2018

Szanowni Państwo,

Polska Macierz Szkolna chciałaby serdecznie zaprosić na organizowany przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall, który odbędzie się 16 czerwca 2018 w godzinach 11:00-17:00.

To już 14. z kolei raz spotkamy się na przepięknym, zielonym terenie Laxton Hall, by wspólnie się bawić i konkurować w turniejach i konkursach!

W tegorocznej imprezie, jak zawsze moc atrakcji dla wszystkich dzieci, a także - zgodnie z nową tradycją – trójbój nauczycielski.

Na rodziców czekać będą przysmaki z polskiego grilla i pyszne, domowe wypieki.

Załączamy plakaty tegorocznego Dnia Dziecka w Laxton Hall, zachęcając Państwa do wyeksponowania ich w Państwa szkołach i lokalnych polskich parafiach.

Liczymy na liczny udział polskich szkół sobotnich w Wesołym Dniu Dziecka!

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń e-mailem – poprzez podanie informacji o przybliżonej liczbie uczestników z Państwa szkoły.

W ramach konkursów drużynowych przypominamy, że e-mailem należy przysyłać zgłoszenia do Turnieju piłki nożnej; do pozostałych konkurencji zgłaszamy się na miejscu.

O tym, jakie będą to konkurencje i zajęcia, a także szczegóły o dojeździe do Laxton Hall można przeczytać na naszej stronie: http://www.polskamacierz.org/wydarzenia/laxton-hall/

Całkowity dochód z grilla oraz kawiarni w Laxton Hall przeznaczony jest na organizację kolejnego Dnia Dziecka w 2019 roku.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Aleksandra Filipiuk

Kierownik Biura