• Wanda Adach

POLISH HERITAGE DAY – 19 MAJ – RAVENSCOURT PARK – GODZ. 12.00 do 17.00


London Spark zamierza w ramach Polish Heritage Day przeprowadzić polowanie na skarby polskiego dziedzictwa narodowego. W różnych częsciach parku zostaną przygotowane stacje z zagadkami dotyczącymi ostatniego stulecia historii Polski, aby podkreślić stulecie odzyskania niepodległości. Jedna ze stacji będzie także nawiązywać do setnej rocznicy uzyskania praw wyborczych przez Polki, jak i Angielki. Chcemy także zaprosić międzynarodową społecznością dzielnicy Hammersmith do wspólnego piknikowania. Oprócz tego odbędą się liczne warsztaty, konkurs kulinarny, występ artystyczny polskiej szkoły sobotniej. Podczas wydarzenia swoimi produktami oraz usługami pochwalą się polscy przedsiębiorcy. Do udziału w imprezie włączy się także Hammersmith United Charities obchodzące swoje 400-lecie działalności. Impreza odbędzie się w dniu 19 maja w godzinach 12-17 w Ravenscourt Park.

W załączeniu przesyłam plakat promujący to wydarzenie.

Relacje z zeszłego roku można obejrzeć tutaj

http://londonspark.org.uk/polish-heritage-day.html

Tak z kolei o imprezie informowała TV Polonia (10 min programu) http://polonia24.tvp.pl/30319785/09052017

Nasza szkoła zamierza przyłączyć się do tego wydarzenia, dzieci rodziców zamierzających udać się na majówkę do Ravenscourt Park 19 maja na godzine 12.00 będą zwolnione po trzeciej lekcji o godzinie 11.30. Nasza szkoła przygotuje stoisko z informacjami o naszej działalności, zachęcamy Państwa do przyłączenia się do POLISH HERITAGE DAY – 19 MAJ – RAVENSCOURT PARK – GODZ. 12.00 do 17.00

Z szacunkiem

Wanda Adach – z-ca dyrektora d/s spraw administracyjno-finansowych

Polska Szkoła im H Sienkiewicza

Burlington Danes Academy

Wood Lane

London

W 12 0HR

https://www.polska-szkola-rok.com/

https://www.facebook.com/Polska-Szko%C5%82a-im-Henryka-Sienkiewicza-White-City-598126490526119/


10 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now