Kolonia Letnia dla dzieci i młodzieży

Szanowni Dyrektorzy

zapraszam do zapoznania się z propozycją kolonii letniej dla dzieci i młodzieży.

Wychowawcami będą wykwalifikowani nauczyciele PSS im. Heleny Modrzejewskiej : dyrektor Małgorzata Bugaj-Martynowska,, Małgorzata Zajączkowska oraz Zawisza Lesik. Organizatorem jest dyrektor PSS im. Sw. Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford, Marzena Zukowska. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 07885664484.

Kolonia letnia dla dzieci i młodzieży w wieku od 8-18 lat.

Śladami Kazimierza Wielkiego, poznawanie uroków Małopolski.

Ilość miejsc ograniczona.

Termin: 13 sierpnia- 25 sierpnia.

Lokalizacja: Pensjonat "Bukowy Gaj", Poronin, który na czas kolonii będzie zamieszkany przez uczestników.

Cena: £499 + przejazd autokarem w dwie strony Londyn- Polska, Polska-Londyn.

Cena transportu £95, wyjazd z Londynu 12 sierpnia 2018r.

Wszystkie atrakcje wliczone w cenę kolonii.

Zakwaterowanie

Uczestnicy będą zakwaterowani w 4,5 osobowych pokojach z łazienkami. Cały teren jest ogrodzony.

Na terenie znajduje się stołówka, świetlica, plac zabaw, miejsce na ognisko, boisko. Cały teren jest zagrodzony.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja oraz podwieczorek. Wszystkie przygotowywane na terenie ośrodka.

Stały dostęp wody mineralnej. Suchy prowiant na wycieczki.

Kolonia kończy się śniadaniem dnia ostatniego.

Program Śladami Kazimierza Wielkiego, poznawanie uroków Małopolski.

Atrakcje

1.Wycieczka do Krakowa, zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego: Smocza Jama, Komnaty Królewskie, Apartamenty Królewskie, Skarbiec Koronny i Zbrojownia, Ogrody, Baszta Sandomierska, Katedra, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta.

2.Wycieczka do Krakowa, zwiedzanie Kościoła Mariackiego, Sukiennic, Kopiec Kościuszki.

3.Wycieczka do Wieliczki (śladami legend/ młody górnik),

4.Wycieczka do Parku Miniatur, Inwałd (ścieżka edukacyjna garncarstwo/tworzenie świec).

5. Odwiedzimy Wadowice, dom Jana Pawła II i spróbujemy przepysznych kremówek.

6.Zdobedziemy Tatry: Ornak, Hala Gąsienicowa schronisko Murowaniec,

7. Przejdziemy się Doliną Kościeliską i Chochołowską.

8. Młodzież odwiedzi Oświęcim.

9. Zwiedzimy Zakopane- stolice Tatr.

10. Aquapark Zakopane.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Karaoke

Gry terenowe, gry integracyjne

Konkursy: wyścigi, mam talent

Animacje przy basenie

Codzienne relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na kolonii dostępne na stronie www.no1event.co.uk

Kadra

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, od wielu lat współpracująca z polskimi szkołami polonijnymi.

Marzena Żukowska