• Wanda Adach

PROJEKCJA FILMU „OUTCASTS – SZARE ANIOŁY”


"Outcasts - Szare Anioły" (plakat w załączniku; szczegółowe informacje poniżej). To mocny film, który opowiada o "komandosach Pana Boga" - franciszkanach, którzy posługują na ulicy, w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ludzie z ulicy nazywają ich Szarymi Aniołami. Poszli śladami św.

Franciszka. Uwierzyli, że "miłość może zmienić świat".

PROJEKCJA FILMU ORAZ SPOTKANIE Z JEGO WSPÓŁTWÓRCĄ - TADEUSZEM SYKĄ:

SOBOTA, 17 MARCA 2018

Godzina 18:00

Miejsce: Polska parafia pw. Chrystusa Króla na Balham w Londynie

232/234 Balham High Rd, London SW17 7AW

NIEDZIELA, 18 MARCA 2018

Godzina 20:00 (Godzina 18.30 - Msza św.)

Miejsce: Polska parafia pw. Św. Wojciecha na South Kensington w Londynie Little Brompton Oratory, Brompton Rd, SW7 2RP Little Brompton znajduje się na dziedzińcu, pomiędzy Victoria & Albert Museum a bazyliką Brompton Oratory. Stacja metra - South Kensington. Darmowy parking!

Takich dokumentów powstaje niewiele. Widz, przyzwyczajony do standardowych reportaży i filmów dokumentalnych dotyczących tematów związanych z religią, momentami będzie przecierać oczy ze zdumienia - piszą o filmie krytycy. Tego dnia będziemy gościli również Tadeusza Sykę - producenta i dystrybutora filmu. Więcej o filmie można przeczytać: http://gosc.pl/doc/3840768.Komandosi-sw-Franciszka Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=LrhgUF4PoGw&t=18s


9 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now