• Wanda Adach

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE


Okres Wielkiego Postu daje nam sposobność do dokonywania zmian w swoim życiu. Mają nam w tym pomóc organizowane w parafiach rekolekcje. Te, które odbędą się w naszej parafii, różnią się od innych przede wszystkim tym, że będzie je prowadził psycholog i psychoterapeuta. Od trzech lat w naszej parafii odbywają się rekolekcje, które prowadzi ks. dr Wojciech Rzeszowski - kapłan Archidiecezji Gnieźnieńskiej, sekretarz Komisji KEP ds. Duchowieństwa, papieski Misjonarz Miłosierdzia, psycholog i psychoterapeuta. Tegoroczne rekolekcje będą poświęcone drodze wiary, a zwłaszcza trudnym i bolesnym doświadczeniom na tej drodze, jak np. utrata dziecka, śmierć bliskiej osoby, rozwód, doświadczenie choroby, doświadczenie grzechu, wątpliwości itp. Każdego roku z tych rekolekcji korzysta bardzo wiele osób. Mają możliwość rozmów indywidualnych oraz fachowych porad psychologicznych. Rekolekcje potrwają od 25 do 28 lutego. (plakat w załączniku)


4 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now