• Wanda Adach

OPŁATY ZA SZKOŁE


Upłynął termin uregulowania opłat. Niestety wielu rodziców jeszcze zalega z opłatami. Bardzo proszę uregulować w najbliższą sobotę. Niezapłacenie w terminie pociąga za sobą karę £5.00. Opłaty można dokonać w recepcji od godz 09.00 – 13.00 gotówką lub czekiem wypełnionym na ROK SATURDAY SCHOOL. Można także dokonać przelewu na konto bankowe szkoły:-

Bank: HSBC

Sort Code: 40-47-19

Account number: 11377922

Account name: ROK Saturday School

£100 – 1 dziecko

£170 – 2 dzieci

£220 – 3 dzieci

£240 – 4 dzieci

Przy dokonywaniu wpłat bezpośrednio na konto bankowe niezbędne jest aby wypełnić pole "Reference" podając NAZWISKO DZIECKA. Także proszę o zawiadomienie e-mailem lub sms-em że taką drogą opłata zostala dokonana.

MIG ARCHITE T/AS

Proszę o informacje od osoby która wpłaciła £95 przelewem podając MIG ARCHITE T/AS jako reference.


7 views

Recent Posts

See All

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now