• Artur Kramarczyk

Zdjecia szkolne.


Przed zakonczeniem roku szkolnego zostaly wykonane duże zdjęcie szkolne z wszystkimi nauczycielami i uczniami w rozmiarze 30”x20". Zdjęcie takie ma na dole umieszczony napis z imieniem szkoły oraz rokiem szkolnym. Zdjęcie będzie do nabycia – koszt nie przekroczy £20.

Wykonane zostay także zdjęcia klasowe, dzieci z nauczycielami w rozmiarze 8x6. Tutaj dwie opcje dla rodziców zdjęcie oprawione w czarną tekturową ramkę lub bez ramki. Cena z ramką £6 bez ramki £3.

Planujemy indywidualne zdjęcia dla chętnych rodziców w Wrześniu (ostatnia Sobota) po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Prosimy o zglaszanie się na zapisy do pani Wandy.

#Entrepreneurs #StartUps #B2B #Management #Consultant

Recent Posts

See All

Oratory vs Burlington.

W związku z trwającą rozbudową budynku The London Oratory School w roku szkolnym 2014/2015 Polska Szkoła Sobotnia będzie nadal mieścić się pod tymczasowym adresem:Burlington Danes Academy, Wood Lane W

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now