• Artur Kramarczyk

Dofinansowanie.


W imieniu Dyrekcji i Zarządu Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Henryka Sienkiewicza w Londynie, chcielibysmy bardzo podziękować Kancelarii Senatu RP oraz Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska" za udzielenie naszej szkole refundacji w ramach "Opieki nad Polonią i Polakami za granicą" w 2016r. Podziękowania kierujemy również do Polskiej Macierzy Szkolnej, która współpracuje w realizacji tego projektu.

W roku 2016 nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe ze środków Kancelarii Senatu RP jak również jednorazowe, okolicznościowe nagrody dla nauczycieli. Częściowej refundacji podlegały przede wszystkim: koszty wynajmu pomieszczeń szkolnych.

„Wspólnota Polska” jest stowarzyszeniem, które wspiera instytucje polonijne na całym świecie, w tym i naszą Polską Szkołę. W roku 2015 dzięki współpracy Wspólnoty Polskiej i Polskiej Macierzy Szkolnej PMS nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe ze środków MSZ w ramach programu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą". W roku 2016 w ramach "Opieki nad Polonią i Polakami za granicą" podobne wsparcie otrzymaliśmy ze środków pienięznych Senatu RP.

Więcej informacji o stowarzyszeniu można znaleś na stronie internetowej stowarzyszenia www.stowarzyszenie.wspolnotapolska.org.pl

#PersonalImprovement #B2B #StartUps #Management #Stocks #Entrepreneurs #Design #Consultant

Recent Posts

See All

Pani Psycholog.

Pani Magdalena Rutkowska będzie przyjmowała w pokoju nr. 116 w godzinach 11.00 -13.00 w następujących terminach:- 23 wrzesien 7 pazdziernik 21 pazdziernik 4 listopad 18 listopad 2 grudzien 16 grudz

© 2017 by ROK Saturday School. Proudly created with Wix.com  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now