Dyżury w roku szkolnym 2019/2020

​W czasie każdej przerwy wszyscy uczniowie wychodzą na boisko. Jedni grają w piłkę, inni spacerują, a jeszcze inni jedzą śniadanie.

Aby zapewnić porządek i bezpieczeństwo dzieci w czasie przerw potrzebujemy ok. 5 osób do patrolowania boisk i innych miejsc na terenie szkoły. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i potrzebę utrzymania stałego składu dyżurujących zarząd szkoły zdecydowałby w tym roku szkolnym wprowadzić pilotażowy schemat stałego składu dyżurujących. Chętnych rodziców prosimy o zgłaszanie się do członków zarządu.

Potrzebnych jest troje rodziców (i jeden na listę rezerwowych), którzy w praktyce są zawsze w szkole.

Zgłaszać należy się do Pani Katarzyny Gawuć w kawiarence.

Dyżury będą opłacane; stawka za odbyty dyżur to £5.00. Opłata będzie rozliczona pod koniec każdego semestru.

Przerwa odbywa się w godzinach 10:25-10:55. ​

Regulamin dyżurów jest w opracowaniu i będzie przekazany wszystkim zaangażowanym w dniu objęcia urzędu.